Електронні підручники


 Електронні версії підручників для учнів 1-11-х класів (2023-2024 н.р.)


Міністерства освіти і науки України опублікувало електронні підручники для учнів 1-11 класів на 2023-2024 н.р. На сайті Інституту модернізації змісту освіти у розділі «Електронні версії підручників»  містяться електронні версії підручників для всіх класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Підручники доступні у форматах PDF і DjVu.

 

Електронні версії підручників для учнів 1-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 2-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 3-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 4-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 5-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 6-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 7-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 8-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 9-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 10-х класів

 

Електронні версії підручників для учнів 11-х класів

Електронні версії підручників для учнів 1-11-х класів (2022-2023 н.р.)

http://gdz4you.com/pidruchnyky/

https://ua.mozaweb.com                Про доступ до електронних підручників


 Повідомляємо, що ТОВ «ЕДПРО ДИСТРИБЮШН» за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та міжнародного партнера компанії Mozaik Education надає можливість здобувачам освіти та педагогічним працівникам, не зважаючи на їх місцезнаходження, отримати якісну освіту.

Для здобувачів освіти та педагогічних працівників, які наразі перебувають за кордоном чи в Україні, але не мають можливості повноцінного навчання у закладах освіти, надважливо мати доступ до україномовного контенту та програмних засобів, які допомагають продовжувати освітній процес у складних обставинах воєнного стану.

ТОВ «ЕДПРО ДИСТРИБЮШН» відкриває з 01 вересня до 31 грудня 2022 року безоплатний доступ до електронних підручників, розміщених на українському сервері https://ua.mozaweb.com/ та створених на базі підручників, які мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» і є переможцями конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти.

У цей термін буде надано безоплатний доступ до посібників та підручників, розроблених безпосередньо ЕДПРО ДИСТРИБЮШН, розміщених на українському сервері https://ua.mozaweb.com, що дасть можливість вчителям проводити дистанційне навчання за створеними в Україні електронними підручниками, використовувати україномовний мультимедійний контент. Підручники та посібники доступні для використання як в режимі онлайн так і офлайн. Компанія «ЕДПРО ДИСТРИБЮШН» розробила декілька модулів для підвищення кваліфікації вчителів з використання електронних підручників під час дистанційного та змішаного навчання, доступних на сайті компанії https://edpro.ua/webinars

Немає коментарів:

Дописати коментар